A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Duro Zemer Duro


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T22:42:20

duro moj zemer duro mos qaj se behet mir

me lot mos vizato hartën e atdheut te lir me zemer paguaj me liri mos luaj jeto te ti por kosov tjeter mos ni
me zeemer paguaj me liri mos luaj jeto se vdiq por kosov tjeter mos nis
herojt lindin te vegjel edhe ketu
si gjithkund si gjith bot duro zemer duro se zemra nuk ka koh
me zemer paguaj me liri mos luaj jetoo se vdiis por kosov tjeter mos nis
me zemer paguaj me liri mos luaj jeto s vdis poor kosov tjeter mos nis

me zemer paguaj me liri mos luaj jeto se vdis por kosov tjeter mos nis (x3)


Ky tekst u dërgua nga Blerta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018