A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Adelina Ismaili - Nuk Ngec


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009


hey me mua nuk te duhet Shkenc
hey mendon ne ajer pak Koshienc
hey kur vjen e shkon si influenc
hey hey je je Remineshenc

o o o o o hey
jo me mua ti nuk ngec
ooooo hey hey

ref.2x
jeten nuk e plak
mua s'me ke hak
prej teje largohem
per ty s'ka me fjal
nje sekond sta fal
harroje s'dorezohem

Jeten jo nuk e plak ,mua jo sme ke hak
prej teje largohem,
per ty ska me fjal, nje sekond sta fal
harroje harroje, sdorzoheeeem

o o o o ooo hey hey
jo me mua ti nuk ngec
oooo hey hey

hey te duhet shum te jesh Tendenc
hey me ty ne shtrat me duhet Referenc
hey me cmend kur pret me Kompetenc
hey ti je prap Remineshenc

o o o o oo ooey hey
jo me mua ti nuk ngec
o o o oo oo hey hey

ref.
jeten nuk e plak
mua s'me ke hak
prej teje largohem
per ty s'ka me fjal
nje sekond sta fal
harroje s'dorezohem

Jeten jo nuk e plak ,mua jo sme ke hak
prej teje largohem,
per ty ska me fjal, nje sekond sta fal
harroje harrooojeee, sdorzoheeem
ref.

eeejjj ejjj

Jeten nuk e plak ,mua sme ke hak
prej teje po largohem, prej teje po largohem
per ty ska me fjal, nje sekond sta fal
harroje ti harroje, sdorzohem un sdorzohem

Jeten nuk e plak ,mua sme ke hak
prej teje po largohem, prej teje po largohem
per ty ska me fjal, nje sekond sta fal
harroje ti harroje, sdorzohem un sdorzohem

hey hey jo me mua ti nuk ngec


Ky tekst u dërgua nga Egzon
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018