A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Do Te Behemi Milioner


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2011

2011-06-01T21:56:43

ouououououo hajde sonte ta festojm se esht dita jon ouououououou leri vujtet e hajdeni me u knaq lere luftet se tash esht dita me u knaq

hajde hajde te festojna sot na s kemi me vujte veq po dojna me u knaq. hajde hajde se sot esht dit e lir s kemi ma me vujt veq sot kena me festu (2x)

ouououououououou hajde sonte ta festojm se esht dita jon ouououououououo leri vujtet e hajde me u knaq lere luften se tash esht dita me u knaq

hajde hajde te festojm sot na s kemi me vujte veq po dojna me u knaq . hajde hajde se sot eshtedit e lirs kemi ma me vujt veq sot kena me festu ououououououououo.


Ky tekst u dërgua nga Diedona Hajzeri
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018