A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adelina Ismaili - Uragan Çohen Krenaret


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Best Of Adelina Ismaili"

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bomb"


Gjithmon sy loti kam mbajt,qe ta shoh Kosoven te lire..por prej sodit per armiqt plumbin n'ball e jo n'pansir.
Paloj plumbat nje nga nje per armiqt te flliqt te vjeter
plumb do tbahem e tju hidhem nlule t'ballit si kulqeder
plumb do tbahem e tju hidhem nlule t'ballit si kulqeder

ref
Me dy bomba,me dy gishta dot luftoj siq eshte tradita..
Flake e zjarr dot digjet toka
shkaut pushken ja gerrdita..

urtia,qendresa dhe krenaria,lufta,drejtsia,dhe Kosova nan..jane pjes e shqipes dy krenshe nuk ka kush qe mund ti ndan

JO as bomba automike nuk na ndan nga pavarsia Uragan qohen krenaret ta shohim se qeshte liria...
Me snajperk qelloj armikun m'u atu ne lule tballit ,le ta din pra e gjithbota se kosova eshte e shqiptaris..

ref
Me dy bomba,me dy gishta dot luftoj siq eshte tradita..
Flake e zjarr dot digjet toka
shkaut pushken ja gerrdita..

urdia,qendresa dhe krenaria,lufta,drejtsia,dhe Kosova nan..jane pjes e shqipes dy krenshe nuk ka kush qe mund ti ndan


Ky tekst u dërgua nga  dardana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018