A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Zotit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bomb"


Thone se zoti i sheh te gjitha
por si duhet kan gabuar
cfare i ben kesaj bote
qe kaq rend na ka denuar
Ku je a sheh o zot se ne gezojm
se ne a ke meshir edhe ne denojm
ne fund te botes pse na hodhe
pse kaq rend na ke lenduar
ku je a sheh o zot
edhe ne gezojm
sdua tjetoj ne genjeshter zon e lire
neser zgjenjeshter kush po vuan per kta njerz
kush po len te vuaj
zdua jo jo zdua jo zdua jo zdua joojoooo


Ky tekst u dërgua nga Albina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018