A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Ani Hajde Çiko


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/1998

1998-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"100% Zeshkane"

Këngë e albumit:

"Ushtrine Time Do Ta Bej"


Ani hajde çiko sonte per darke
se pot pret oj qiko sofra that
dal me shoqe s m rrihet
bi ne gjum s me flihet
e marr votren s m dilet
ohh per at djal ohh moj nano
zemra flak pom digjet o hejj

haj hajte qiko sonte me nanen
sot ni jav qiko ta qesim katken
dal me shoqe srrihet
bij ne gjum sme flihet
e marr furken siellet
ohh per at djal ohh moj nano
zemra flak pom digjet o hejjjjjj

oooooo per at djal oo nanooo zemra flak pom dizet oo hejj

hajt hajde qiko sonte per darke
set pret o moj qiko sofra thate
dal me shoqe sm rrihet
e marr furken siellet
ohh per at djal ohh moj nanoo
zemra flak pom dizet oo hejjj


Ky tekst u dërgua nga Bajram
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018