A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Degjoj Zilen E Shkolles


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2010

2010-04-22T23:45:27

erdhi shtatori me molle
shtatori mbi qerre mbi rrush
n'agim ndegjoj zilen e shkolles e rruges vrapon nje vogelush

n'agim ndegjoj zilen e shkolles
e rruges vrapon nje vogeluuush

refreni:
romaket sulmojn me shpata
ilerve ju prin teuta
si nderrohen dita nata
duhet t'flasim pa u nguta

udhe te gjata do t'kalojme
do te kalojme te gjith mir
e kjo udhe e ka fundin
e ka fundin ne qershor

erdhi shtatori me rrulle
shtatori mbi qerre mbi rrush
n'agim ndegjoj zilen e shkolles
e rruges vrapon nje vogeluuush

refreni:
romaket sulmojn me shpata
ilirve ju prin teuta
si nderrohen dita e nata
duhet t'flasim pa u nguta

udhe te gjata do t'kalojme
do te kalojme te gjith mir
e kjo udhe e ka fundin
e ka fundin ne qershor

lalalalalala...
e kjo udhe e ka fundin fundin
e ka fundin ne qershooooor


Ky tekst u dërgua nga Nesaaaaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018