A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - 10 Herë Zemrën Do Ta Thej


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/1995

1995-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Fore"


Një Pse s'më ke thën kur je larguar
Dy Pse më ke lën kur jam dashuruar
Trre Pse më ke lën e më ke bë me hile
Katër Pse më ke lën e më ke bërë me hile
PesëGjashtëShtatë do të rrij e ngartë
tetë nëntë thjetë
Do rri e shkrehtë.

Ref:Dhjetë herë do ta thej dhjetë zemrën do ta thej dhjetë her për një herë hejjjj
Një Pse s'më ke thën kur je larguar
Dy Pse më ke lënë Kur jam dashurar
Trre Pse më kë lën e më kë bërë me hile
Katër Pses më ke lënë e më ke bërë me hile
pesë gjashtë shtatë do trrij e ngrat tetë nëntë do të rrij e shkrehtë frajer


Ky tekst u dërgua nga Thelekka91
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018