A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adelina Ismaili - Po E Zeme


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/09/2014

2014-09-28T18:50:48

Me ka thene nje dite daja Ilaz
lopa e Mustafes paska pjell nje mac
n'Mitrovice nje qupe i ka humbur veshi
nuk po i pihet qumshti veq po tallem, keshi

Ref:
Cka ? hahahahaa
ani cka, ani cka, po e zeme
po e zeme
ani cka, ani cka, po e zeme
po e zeme

Edhe pse nje dite dikun larg ne fshat
ruaj vendjen drithi dua kete nat
plote hanger vit qerdhja ne Junik
plot me trimeri boten po cudit


Ky tekst u dërgua nga  Takatlushja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018