A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelina Ismaili - Sa 1000 Engjuj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2019

2019-01-01T19:00:03

Teksti:

Adelina Ismaili

Orkestrimi:

Florent BoshnjakuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa 1000 Engjuj" kënduar nga Adelina Ismaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Ismaili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...