A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina (Poete)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  18
Adelina (Poete) është një shkrimtare e vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Dorontina Jashari

Driada Muji

Nurije Bektashi

Fjoralba Sopjani

Erza Rudaku

Erjona Thaqi

Rinore Dakaj

Aurora Spahiu

Arishela

Elmedina Osmanaj


Tags: Adelina (Poete)

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018