A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mësuesit

Mesuesi Im

Une sot per ty mesuese
me pelqen te shkruaj
shume vargje te bukura
per t’i recituar.

Erdha ne klase te pare
shume e emoconuar
as dhe emrin tim
nuk dija te shkruaja.

Gezim ndonjehere,
Hidherim ndonjehere,
Por percafim cdo here
Mesuese gjithmone do te mbaj ne mend.

- poezi nga Adelina (Poete)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  14Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018