A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adem Ramadani - Sot E Mora Vesh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2012

2012-12-29T23:05:23

(Strofa 1)
Sot e mora vesh une per te moj
se ti don meu largu
ta kan mbushur ty mendjen hallku
me tjeter don meu martu (2)

(Refreni)
Vec ta dish se mat mire
tybe s'ke me gjet
sa te du une ty
ti k'ta e din vet

Jo nuk du me na marr
hallku neper goje
Une gjalle ti me tjeter
jo nuk e lejoj (2)

(Strofa 2)
Mos u mashtro ti me vetveten
se nuk mundesh mem harru
se memu ja kan gjysmen e jetes
e tash don meu largu (2)

(Refreni) (4)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018