A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Pse T'lotojn Keta Syt Moj Vashe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2009

2009-07-26T01:33:47

Pse t'lojn kta syte moje vashe
q'ka ke qe pom qan
pse t'lotojn kta syte moje vajze
q'ka ke qe pom qen

Buza po me dridhet djale
s'po mundem met thane
buza po me dridhet djale
s'po mundem met thane

Spo mundem met thane bre djale
se pom vjen shume rane
spo mundem met thane bre djale
se pom vjen shume rane

Aty ku deshta une
prind nuk me kan dhane
aty ku deshta une
prind nuk me kan dhane

N'qaf te paqin baba e nana
n'dynja e n'ajret
N'qaf te paqin baba e nana
n'dynja e n'ajret

Nuk u erdhi keq atyne
per femine e vet
nuk u erdhi kqe atyne
per femine e vet


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018