A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Po E Martojm Dylberin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2009

2009-07-26T01:33:47

Ani n'bahqe tane qike
ka qel trandofili
ka qel trandofili

Ani kptute nja aman
mori goje bylbyli
mori goje bylbyli

I kam thanun nanes
m'sitin me ta qu
kismet me is t'zotit
na kem me u martu (2)

Edhe me sabah aman
na ka dal ylberi ohh
na ka dal ylberi

Edhe m'thuj nji fjale aman
mori goje sheqeri oh
mori qoje sheqeri

I kam thanun nanes
m'sitin me ta qu
kismet me is t'zotit
na kem me u martu (2)

Oho, ohh aman aman
Sot flamuri po valon
po valone e po valone
shokun tone na e martojme
e martoje e martojme 92)

E shokun tone na e martojme
e martojme e martojme
edhe SHKUPIN n'kame e qojme
n'kame e qojme n'kame e qojme


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018