A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Fati I Shqiptarit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2012

2012-12-29T23:07:16

Këngë e albumit:

"Dy Zogj T Malit"


Fati i Shqiptarit nga kush qenka shkrue
ne ket kohe moderne me mbet i coptuem
e nga perendia, apo nga mbretnite
me nai marre FLAMURIN, me nai marre LIRITE (2)

Bashkimi Kombetar ohh
asht detyre per ne
ku do t'rroje Shqiptari
e t'jetoj mbi dhe

Ngrihuni ne kam ohh
populli me miliona
se vet do vendosim
ne per fatet tona

Jo nga perendia
kurre nuk e besoj
por asht nje kulqeder
qe ne na copton

Koha i ka ardh oh
asaj me i kallxue
se SHQIPTARET munden
dhe kane me u BASHKUE (2)

Bashkimi Kombetar ohh
asht detyre per ne
ku do t'rroje Shqiptari
e t'jetoj mbi dhe

Ngrihuni ne kam ohh
populli me miliona
se vet do t'vendosim
ne per fatet tona (2)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018