A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Sebehat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/10/2010

2010-10-21T12:28:02

Ni vajze t'bukur oj nane....
Une qe kam dasht
Edhe emnin oj nane...
E kish Sebehaaaaa...

Sebeha hajde t'shkojme te shkolla
Sebeha hajde t'shkojme te shkolla
E ti pelqeva vetullat e holla
E ti pelqeva vetullat e holla

Sebeha hajde t'shkojme te tezja
Sebeha hajde t'shkojme te tezja
E ti pelqeva vetullat e zeza
E ti pelqeva vetullat e zeza

Sebeha dicka met kallxue
Sebeha dicka met kallxue
E shume ne ty une jam dashunue
Shume ne ty o jam dashunue


Ky tekst u dërgua nga Xhihat
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018