A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Njehere E Martojm Djalin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/03/2014

2014-03-03T23:54:57

Këngë e albumit:

"Syzeze, Bjondine, Esmere"


Qe sa e kem prit ket dit
Djalin ton me e martu
Paska qen e bardha dit
Zoti madh me na gezu
Qe sa e kem prit ket dit
Djalin ton me e martu
Paska qen e bardha dit
Zoti madh me na gezu

Lot e gzimit shkojn per faqe
Vallzon nana tuj flutru
Nusja jon si buk pogaqe
Po thojn motrat tuj kendu

Lot e gzimit shkojn per faqe
Vallzon nana tuj flutru
Nusja jon si buk pogaqe
Po thojn motrat tuj kendu

Hajt or bab ti lshoje zemren
Mos u ban qaq tomaqar
Se niher e marton djalin
Prandaj mbushe krejt me ar
Hajt or bab ti lshoje zemren
Mos u ban qaq tomaqar
Se niher e marton djalin
Prandaj mbushe krejt me ar

Lot e gzimit shkojn per faqe
Vallzon nana tuj flutru
Nusja jon si buk pogaqe
Po thojn motrat tuj kendu

Lot e gzimit shkojn per faqe
Vallzon nana tuj flutru
Nusja jon si buk pogaqe
Po thojn motrat tuj kendu

Kerri nuses plot me lule
O sa mir e kem ujdis
Qikat t'reja po shkojn ingje
Me marr lulen e qershis


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018