A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adem Ramadani - Allahut Rob Sun Ju Bana


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  68

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Të Duhemi Për All-Llah"


Erdh edhe shkoj jeta per mu
zemra m'asht n'xi, gjynahet m'kan mbulu

Tuj ndjek dynjan u mashtrova
All-llahut rob sun ju bana

Tuj ndjek dunjan u mashtrova
All-llahut rob JO sun ju bana

Erdh edhe shkoj jeta per mu
zemra m'asht n'xi, gjynahet m'kan mbulu

Tuj ndjek dynjan u mashtrova
All-llahut rob sun ju bana

Tuj ndjek dynjan u mashtrova
All-llahut rob sun ju bana

Kta sy s'lotun kurre per All-llah
as balli jem n'sexhde s'ka ra

Vjet iken shpejt e tash po qana
All-llahut rob pse s'ju bana

Kta sy slotun kurre per Allah
as balli jem n'sexhde ska ra
vjet iken shpejt tash po qan a
allahut rob qysh sun ju bana

vdekja po me pret o mue vlla e un
per ket dit kurgja nuk kam ba
Kjo toke i ka tret shume sulltana
e une All-llahut rob qysh s'ju bana

ehhh vdekja po me pret moreo vlla e un
per ket dit kurgja nuk kam ba
(2x)
Kjo toke i ka tret shume sulltana
e une All-llahut rob qysh s'ju bana

Kjo toke i ka tret sa e sa sulltana
e une All-llahut rob qysh s'ju bana

vdekja po me pret o more vlla e un
per ket dit kurgja nuk kam ba
(2x)
Kjo toke i ka tret shume sulltana
e une All-llahut rob qysh s'ju bana

Nisja vlla, puno vlla ti per ahiret
se gjithmone kjo bote kerkujt s'ka me i mbet

Dy metra qefin koka kjo dynja
All-llahut rob qysh mos me ju ba

Dy metra qefin mire vlla koka kjo dynja
All-llahut rob qysh mos me ju ba

Nisja vlla, puno vlla per ahiret
se gjithmone kjo bote kerkujt s'ka me i mbet

Dy metra qefin koka kjo dynja
All-llahut rob qysh mos me ju ba

Dy metra qefin koka kjo dynja
All-llahut rob qysh mos me ju ba

Adem Ramadani
-All-llahut rob sun ju bana-
(Te duhemi per All-llah


Ky tekst u dërgua nga  angela   Nuhi2016
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018