A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Jetimi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  68

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vjen Pranvera"


Ne ket bot
I vetem jam
Skam Bab
Nuk kam as Nan
Shum lot kta sy
Me kan lotu
Se ska ma kush
Mem Perqafu
Shum lot kta sy
Me kan lotu
Se ska ma kush
Mem Mledhatu.

O Zoti i madh
V�tem ty te kam
Askush perveq teje
Nuk me ben ndermend
O Zot i madh
V�tem ty te kam
Askush perveq teje
Nuk me bjen ndermend.

Ahhh Ahhh Ahhhh...

Ne Rrug
Dita me kalon
Pa shpres
E buk pa ngron

Kur jam i smur
Dhimbja mundon
Ahh prehri Nan�s
Shum me mungon

Kur jam i smur
Dhimbja mundon
Ahh prehri Nan�s
Shum me mungon

O Zoti i Madh
V�tem ty te kam
Askush perveq teje
Nuk me ben ndermend
O Zoti i madh
V�tem ty te kam
Askush perveq teje
Nuk me ben ndermend

Ahhh Ahhh Ahhh...

Ne shkoll
Jam klas e par
Me Don
�do Arsimtar

Fletore shum
Pesa mjan ba
po ska te shpia kush me mi pa
Fletore shum
Pesa mjan ba
po ska te shpia kush me mi pa

O Zoti i madh
Vetem ty te kam
Askush perveq teje
Nuk me ben ndermend
O Zoti i madh
Vetem ty te kam
Askush perveq teje
Nuk me ben ndermend

Ahh Ahh Ahhh...
Ahh Ahh Ahhh...
Ahh Ahh Ahhh...


Ky tekst u dërgua nga Leonita   Gim93   Baki66
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018