A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Ka Me T'vra Ty Dashuria


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ne Martesen Tende"


Dikur knojsha per dashni
pa e dit se ajo dhemb
deri sa takova ty 2her
e pata shum leht
tash mprovoj zoti me ty 2 her
e jam ra ne dert
aaaah ejam ra ne dert.

Ngoj vash moj fjalt e mia
ka met vra ty dashuria
kan met vra tmirat e mia 2 her
qe ikam ba per ty
syt e mi kurr nuk u than
tui lotu per ty.

Sa shum koh humba me ty
me ke kthy disa vjet mas
qysh heret ske tregu
se qeter ke pas
aaaah se qeter ke pas 2 her
me ke lodh me ke mundu
me ke mar ne qaf
aaaah me ke mar ne qaf.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018