A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Kalle Kalle


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/05/2009

2009-05-03T13:01:03

Jalla mka mar malli nan
me kall ni cigare
me kall ni cigare
e mei hjek merzit
o te ksaj dynjaje
ajt ksaj dynjaje.

refreni
Kalle kalle kalle cigaren
ajde qik e ke mar er
kalle kalle kalle cigaren
ajde qik e ke mar er
cigarja ta hjek merzin
me naze ti kur e pin
cigarja ta hjek merzin
me naze ti kur e pin.

Ajde qik e kallim bashk
ni marlboro lighte oh
ajde qik e kallim bashk
ni marlboro lighte
me shperla fytin ajde
gajle mos me bajte
me shperla fytin ajde
gajle mos me bajte.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018