A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Hajde Hajde


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Sille Sille"


Fol drejt çik e mos luj
a mja ke hatrin naj kuj [2x]

Askuj hatrin djal sja kam
un jam vajz me bab e nan [2x]

Eh hajde hajde
Ndaq mem ardhe
Ndaq mem ardhe
O se nuk je moj qik
Bije pashallarve
Bije pashallarve
Hajde hajde
Sikur era
Sikur era
O se pa ty spom vjen
Pranvera as vera
Pranvera as vera

Faj nuk tka moj djali ri
keq kan fol hallku per ty [2x]

Fjalt e hallkut kurgjo sjan
tana i marrsha neper kam [2x]


Ky tekst u dërgua nga Ylli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018