A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Telefonin Dor E Mora


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Luj Me Qef"


Telefonin n'dor e mora
te verteten me kuptu,
shum fjal kam ndi per okolla
por nuk kam dasht me'u besu [2x]

Boll mori vajz me kto rrena
se mo nuk pe don...
Se veç nje her thehet buka
e nuk ngjitet mo...
E ke lan dashnin e vjeter
po hajr s'ke me pa...
Padrejtesin qe ti ma bane
e lan n'at dynja!

Gjithmon kam mar vesh i fundit
per planet qe ke hartu,
se kam dit se ke pas tjeter
tinez meje me kalu [2x]

Boll mori vajz me kto rrena
se mo nuk pe don...
Se veç nje her thehet buka
e nuk ngjitet mo...
E ke lan dashnin e vjeter
po hajr s'ke me pa...
Padrejtesin qe ti ma bane
e lan n'at dynja!

...çka t'bana qe u largove?
S't'erdh keq me prish dashnin,
zemren time e harrove...
A mendove gja ma t'mir?!

Boll mori vajz me kto rrena
se mo nuk pe don...
Se veç nje her thehet buka
e nuk ngjitet mo...
E ke lan dashnin e vjeter
po hajr s'ke me pa...
Padrejtesin qe ti ma bane
e lan n'at dynja!


Ky tekst u dërgua nga Illy
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018