A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Dy Zogj T Malit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2013

2013-02-06T18:08:57

Këngë e albumit:

"Dy Zogj T Malit"


qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

tani je i vetem askush nuk te ndihmon qdo veper e jotja tani do te peshoj kur ti shohesh mekatet ke me u befasu qfar qenka kjo liber qe krejt i ka shenu 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

mjer per at qe Zoti te verber ka me ngjall e qe nuk ka sheja te sexhdes ne ball ke mohuar zoti sa ke qen n dynja tash shijon denimin hiq pa ja da 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj


oh sa dit e vshtir dielli permbi kok ate dit ske mik jo nuk ke as shok prapa shpine libri kujt ka me ju dhan denimi All-ahut do te jet shum i rand 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

kjo dit more vlla e gjat mijra vjet jo nuk pe njeh nana te birin e vet te kaplon trishtimi te kaplon huti kur dilsh para Zotit me dhon llogari 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

ura e siratit o vlla po na pret esht e vetmja shpres per me dal ne xhehnet nese ske besu kemba do te rreshqet e te kaplon zjarri si vullkan i nxeht 2x


qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

ate dit ka ftyra qe bejn drit si hanë nen hijen e arshit ata kan me kan per ta nuk ka lodhje as nuk ka merzi ata kan shperblime hiq pa kufi 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj 2x


Ky tekst u dërgua nga Arkty
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018