A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adem Ramadani - Sot A Neser


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ne Martesen Tende"


A shume fjal m'kan than mu per ty
se ti je lazdru,

me shum djem po del gajle se ki
edhe pse m'ke mu (2x)

Sot a neser do t'largohem,
se t'kam duru boll,
ma mir heret se sa von
jo nuk shkon me zor (2x)

Dalim me shetit ne te dy,
qdo djal ti e shikon,

Nuk te vjen gjynah aspak per mu
se din se m'shkatron
nuk te vjen gjynah aspak per mu,
nervat mi shkatron

Sot a neser do t'largohem
se t'kam duru boll
ma mir heret se sa von
jo nuk shkon me zor (4x)


Ky tekst u dërgua nga Berat
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018