A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Te Un Deren E Ke Hap


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ne Martesen Tende"


Nuk kam zemer me t'kallxu
se po du me m'u kthy
me t'çu fjal m'vjen inat
e n'heshtje po vuj...

Edhe nese digjem
e te mbes veç hi,

asnjeher s'do t'pushoj
me te dasht une ty [2x]

Jam betu se kam me t'prit
sa t'me shohin syte drit,
derisa t'kalbet guri n'prru?
une s'kam me t'harru

te un deren e ke hapt
kurdo qe te vish

do t'pres, do t'pres
deri sa te vdes [2x]

S'mrami her kur jemi pa
shum kohe ka kalu
un te pres ti me m'thirr
e ti me pret mu...

Ky inad i mallkum
ja ku na ka pru

qe te dy me u dasht
e larg me jetu [2x]

Jam betu se kam me t'prit
sa te'm shohin syte drit,
derisa t'kalbet guri n'prru...
une s'kam me t'harru

te un deren e ke hapt
kurdo qe te vish

do t'pres, do t'pres
deri sa te vdes [2x]


Ky tekst u dërgua nga Illy
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018