A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Urime Lumi Vlla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2011

2011-09-22T21:41:06

Këngë e albumit:

"Keng Dasmash"


Na u hap lajmi ne mahall
krisi pushka pa ja ndal
po i qesh nuri nanes oo
i ka zan nuse gjalit oo-2her

Knojn gjith motrat me ni za
urime or lumi vlla
po e martojm dylberin na
kokrren e sheqerit oo

Na erdh nusja mashallah
hije i ka dhandrrit per krah
na i zdriti oborrin oo
lulja e bonzhurit oo

Refreni:
Knojn gjith motrat me ni za
urime or lumi vlla
po e martojm dylberin na
kokrren e sheqerit oo

Bojna darsem me flamur
rrehin defat me dy dur
me dy dur e me vullnet
na ka dal nusja shyhret-2her

Refreni:
Knojn gjith motrat me ni za
urime or lumi vlla
po e martojm dylberin na
kokrren e sheqerit oo


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018