A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Ne Pragun E Deres Sate


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2008

2008-02-11T20:04:25

Këngë e albumit:

"Keng Dasmash"


Ne pragun e deres sate
paska ra nji flet e bardh [2x]

Merre mos e len te digjet
shifee shifee ka ka ardh
ahh man ah man

Merre mos e len te digjet
shihee shihee ka ka ardh
ahh man ah man

çu,mirvete vajz e bukur
kshyre para qa tka ra
paska ra nji flet e bardh
qe ne ty ka shum sevda
ahhh man ahh man

çu,mirvete veten vash e bukur
kshyre para çka tka ra
paska ra nji flet e bardh
qe ne ty ka shum sevda
ahh man ahh manBashk me letren hape zemren
se dy zemra i punojn ... [2x]

N'vendin tim ledhato letren
mallin tim oo le ta çoj
ahh man ahh man [2x]

çu, merr veten vash e bukur
kshyre para çka tka ra
paska ra nji flet e bardh
qe ne ty ka shum sevda
ahh man ahh man

çu, merr veten vash e bukur
kshyre para çka tka ra
paska ra nji flet e bardh
qe ne ty ka shum sevda
ahh man ahh man


Ky tekst u dërgua nga  bzzzz
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018