A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Festojm Me Flamur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2010

2010-02-06T21:05:58

Këngë e albumit:

"Nkapixhik Dola Met Pa"


Qosh e qosh sokakut
Kerret jan renit
Dil oj nan te dera
Se krrushqit jan hip
Qy kerrin e nuses
Qysh e kem ujdis
Krejt lule gurdela
E kemi stolis

Hajde rrokni valle
Te bajna lume
Te kcejna me tupan
Te festojm me flamure x2

Banen bum bam defat
Qikat po na knojn
Tani permi kerre
Me shuplaka mshojn
Hajde lum shofera
Kerret per mei nis
Gutu po thot baba
Se miku sna prit

Hajde rrokni valle
Te bajna lume
Te kcejna me tupan
Te festojm me flamure x2

Vetem 5 minuta
Sna ka mbet ma shum
Dhandrri kshyr sahatin
Edhe po ban lum
Kokan mledh shoqnija
E po bajn mahi
Lujn e bajn hajgare
Me dhandrrin e ri

Hajde rrokni valle
Te bajna lume
Te kcejna me tupan
Te festojm me flamure x2

Po na vin sirenat
Nusja paska ardh
Lum nona lum nona
Kshyre sa e bardh
Dhandrri edhe nusja
Si lule me flet
Lule e elbebija
Qysh e kem adet

Hajde rrokni valle
Te bajna lume
Te kcejna me tupan
Te festojm me flamure

Hajde rrokni valle
Te bajna lume
Te kcejna me tupan
Te festojm me flamure

Hajde rrokni valle
Te bajna lume
Te kcejna me tupan
Te festojm me flamure


Ky tekst u dërgua nga Beja_ut
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018