A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Të Ka Mallku Zoti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2010

2010-07-11T18:11:09

te ka mallkuar zot i madhi
me lot me jan mbush syt
te kme lot me jan mbush syt a mallkuar zot i madhi

per nje dit sa su u martuam ne kemi qen te lumtur e pasbes ti ishe me tjeter ke kalu oh sa tradhtu oh sa shum un ty te prita po me ke tradhtu

te ka mallkuar zot i madhi me lot m jan mbush syt un te dera ty te prita por ti me ke tradhtu me shum esht qe me vjen inati se me ke mashtru


Ky tekst u dërgua nga King
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018