A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Do Ta Mbroj Dashurine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2009

2009-02-06T22:02:44

Sikur t´kishte zemra goj
nje fjal ta shpaloj

Tek ateher ty do t´bjen n´mend
se t´ka dasht nje djal [2x]

Dashurin un do ta mbroj
edhe pse veshtir do t´jet
fjalen e dhene do ta mbaj
deri sa t´vdes sa t´droj jete

Le t´me vrasin nese dojn
...

se dhe kohen ta ndaloj
s´do te pushoj me t´dashte [2x]

Dashurin un do ta mbroj
edhe pse veshtir do t´jet
fjalen e dhene do ta mbaj
deri sa t´vdes sa t´droj jete

Lotet qe mu po m´pikojn
...
Sa tkam dashur mund ta dij
veç Zoti i vetret [2x]

Dashurin un do ta mbroj
edhe pse veshtir do t´jet
fjalen e dhene do ta mbaj
deri sa t´vdes sa t´droj jete


Ky tekst u dërgua nga Ylli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018