A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - O Zot Qysh Po Vika Jeta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/08/2010

2010-08-21T11:16:09

Pse moj nan s´po flen?
pse po rrin pa gjum?
pse zemra jote kurr z´bani lum?!!

Pse moj nan s´po flen?
pse po rrin pa gjum?
pse zemra jote kurr z´bani lum?!!

Sa shum djemt i pate
po asnjo n´gat veti
athu kujt i bane faj?!
ti menzi i rrite kreit ti
mur gurbeti
kaj me lot oj nane kaaj.

Sa shum djemt i pate
po asnjo n´gat veti
athu kujt i bane faj?!
ti menzi i rrite kreit ti
mur gurbeti
kaj me lot oj nane kaaj.

Oo Zot qysh po vika jeta
shum t´zezat i heka
sa e forta isha kaaan
m´doket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me ba bashk djalin me nan

Oo Zot qysh po vika jeta
shum t´zezat i heka
sa e forta isha kaaan
m´doket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me ba bashk djalin me nan

Ani moj pranver ti n´gurbet a del?
bile nai djal ma bjen naiher.

Ani moj pranver ti n´gurbet a del?
bile nai djal ma bjen naiher.

Selam bonju djemve
nana osht tuj prit
per gjdo dit po rrin ne der
se shum vjet i bana nuk di
a kam ymer mi pa nana edhe niher!!

Selam bonju djemve
nana osht tuj prit
per gjdo dit po rrin ne der
se shum vjet i bana nuk di
a kam ymer mi pa nana edhe niher!!

Oo Zot qysh po vika jeta
shum t´zezat i heka
sa e forta isha kaaan
m´doket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me ba bashk djalin me nan

Oo Zot qysh po vika jeta
shum t´zezat i heka
sa e forta isha kaaan
m´doket kurr nuk po vjen dita
me i pa djemt qe i rrita
me ba bashk djalin me nan !!...


Ky tekst u dërgua nga  ardiana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018