A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Mos Qaj Per Mu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2009

2009-02-10T13:56:17

2x

Plan e kam pas unë najhere meu kthy
kështu moj nanë t´pata premtu
se do ti mbaj kaq vjet n´gurbet
as njeherë mendja nuk me ka shku

2x Refreni:

O moj nanë mos qaj per mu
se shumë male dete mes nesh kan qellu

2x

Me ditë moj nanë sa kam ndryshu
qysh kur m´percolle prej pragut t´shpis
edhe ne rrugë ti me m´taku
nuk ke me m´njoftë pa t´perqafu

Refreni


Ky tekst u dërgua nga Valon Seferi




Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018