A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adem Ramadani - Oh Njeri O Gjynahqar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Fukaraja"


O njeri o gjynahqar
as´te erdhi lajmi tyy.

Thirrjes ti a ju pergjigje?
apo u bane qe s´ke ni!(2´X)

Kjo dynja eshte si nje der
qe gjdo kush veq hyn e del.(2´X)

Mos mendo se n´ket jet pergjithmon
ti ke me mbet(2X)

O njeri as´merzitesh para
teje koha shkon.

Ti aspak nuk pergaditesh
perqudi! sa shum shpreson?!!!(2X)

Mos u mashtro ti mas mallit
mos u habit mas evladit.(2´X)

Mos e harro ti namazin
mos e largo Istigfarin(2´X)

Mos u mashtro ti mas mallit
mos u habit mas evladit.(2´X)

Mos e harro ti namazin
mos e largo Istigfarin(3´X)


Ky tekst u dërgua nga  Fatushe
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018