A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Shiqoj Ne Dritare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2009

2009-04-11T15:19:26

Shiqoj ne dritare
Vuaj me mall
Veten smundem te permbaj
Lotet me pikojn

Veten smundem te permbaj
Lotet me pikojn

Ah dashnorja ime
Hakut te kam dal
Ata vjet qe ishim bashk
T´mi bajsh mu hallall

Ato vjet qe ishim bashk
T´mi bajsh mu hallall

Ndoshta gjan naj tjeter
Por po te baj bej
Sikur t´nxehn ai dielli par
Ai tjetri nuk t´nxeh

Sikur t´nxehn ai dielli par
Ai tjetri nuk t´nxeh


Ky tekst u dërgua nga Alba_classy@live.de
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018