A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Dita E Gjykimit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  37

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Duaja E Nenes"


qendron para zotit
i zhytur ne djers
per rreth teje presin
me miljarda njerz
ne te moj xhenemin
e zhgurgullon
a ka kush prej juve
sot qe do te shpeton ?

tani je i vetem
askush nuk ndihmon
gjdo veper e jotja tani
dot peshon

kur ti sheh mekatet
ke me u befasu
qfar qenka kjo liber
qe krejt i ka shenu 2×

ref...qendron para zotit .....

mjer per at qe zoti verber ka me ngjall
e qe nuk ka sheja te sexhdes ne ball
ke mohuar zotin sa ke qen ndyja 2x
ta shijon denimin hiq pa ja da

ref.....

of sa dit e fshtir djelli per mbi kok
ate dit ske mik jo nuk ke as shok
prapa shpine libri kujt ka me ju dhan
denimi i All-llahut do tjet shum i rond

ref....

kjo dit more vlla e gjat mira vjet
jo spo e njeh nona te birin e vet
te kaplon trishtimi te kaplon huti
kur del para zotit me dhon llogari¨

ref...

ura e siratit o vlla po na pret
esht e vetmja shpres per me dal nxhehnet
nese ske besu kemba do treshet
e te kaplon zjari si vullkan i nxeht

ref...

ate dit ka ftyra qe bajn drit si han
nen hijen e arshit ata kan me kon
per ta nuk ka lodhje as nuk ka merzi
ata kan shperblime hiq pa kufij

ref....


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018