A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Xheneti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/11/2011

2011-11-30T09:00:00

Vepra t´mira
Vepra t´kqija
kishë pas pat kjo dunja
po kush osht ne rruge
te ALL-LLAHUT aj XHennetin
ka me pa. 2x

REF:

Xhenneti eshte
nje vend
menja jote
ty s´ta merr
bukuri Cmueshme t´rralla
lum aj qe aty do t´mbet. 2X

Era misk ty pot vjen
vendin ma´t mir more ne
XHENET bukuri cmueshme t´rralla
lum aj qe ATY dot mbet .

REF:

XHenneti eshte
nje vend mendja
jote ty s´ta merr
bukuri cmueshme te rralla
lum aj qe aty do´t mbet
lum aj qe aty do´t mbet.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018