A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adem Ramadani - Vin Pampurat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/05/2010

2010-05-02T00:08:05

E vijn pampurat moj nane rrethit tdetitttt.
Ohh dil e shihni moj nana asqert e mretittt
Ohh dil e shihni moj nana asqert e mretittt

E disa kajshin moj naneee disa knojshinnn
Ohh ka ni’leter moj nan n’vilah te qojshinn
Ohh ka ni’leter moj nan n’vilah te qojshinn

eeKa ni’leter moj nan pe qojn nvilatee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin grahtee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin grahtee

ee.si mos tpresin moj nane per shtatvjetteee
ohh le ti marrin moj nane burrat pleqe
ohh le ti marrin moj nane burrat pleqe

eeburrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
oo inshalla'allah vjen o moj nan naj dever tjeter
oo inshalla'allah vjen o moj nan naj dever tjeter


Ky tekst u dërgua nga Bejtaaa   anggel
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018