A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Zemra Me Vajton


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/12/2009

2009-12-20T00:08:19

Strofi(1).
Era Po FrynShi Po Na Bjen
Kitares Tuj M´ShuPer Ty Mendooojj

Ref))

Eh Syt e Mi Ja-Jan Mbushur Me Lot
E Zemra iMe Shum Po Vajton
E Ke Ti Mendjen Me Tjeter Kan
eH Kurr S´te La Dej Sa T´Jam Gjall

Strofi(2).

Shoket mendojn Se Mir Un jam
Por Nuk e Din Qe S´Te Kam Pranë

Ref))

Eh Syt e Mi Ja-Jan Mbushur Me Lot
E Zemra iMe Shum Po Vajton
E Ke Ti Mendjen Me Tjeter Kan
eH Kurr S´te La Dej Sa T´Jaaaam Gjaaall

Ref))

Eh Syt e Mi Ja-Jan Mbushur Me Lot
E Zemra iMe Shum Po Vajton
E Ke Ti Mendjen Me Tjeter Kan
eH Kurr S´te La Dej Sa T´Jam Gjall.


Ky tekst u dërgua nga  DoniLive1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018