A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Lutjen Time Ty Ta Drejtoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vjen Pranvera"


eeeeeee aaaaaa eeeeeee aaaa rridhni ridhni reke o lot e mi sonte nkete nat mallin nga zemra dua ta shfryj ridhni pa nda o lot shkarkoj mekate per shum mot ti je ai qe i degjon gjith lutjet tona o zot lutjen time ty ta drejtoj ne nore te vona ti je ai qe i degjon gjith lutjet tona o zot lutjen time ty ta drejtoj ne kto ore te vona aaaaaaaaaaaaaa qmallu ti o shpriti im as vet se di ti sa koh kalove ne roberi qmallu me zotin tendu sa koh ke ti qe se permend ti je ai qe i degjon gjith lutjet tona o zot lutjen time ty ta drejtoj ne keto ore te vona ti je ai qe i degjon lutjen tona o zot lutjen time ma ploteso


Ky tekst u dërgua nga  fatime
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018