A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Lute Lute Nana Bien


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2010

2010-03-23T20:04:44

Lute lute nana bien
Rri edhe si vjet
oh rri edhe si vjet

Jo moj nanë unë s’unë po rrie
Se i musha 20 vjet
Aman man I musha 20 vjet

Muzik

20 vjet oj nana ime
Pa i ba 3 muj
Oh pa i ba 3 muj
Jalla oj nana oh s’unë po rri
Se jam e deres hujë
Aman aman jam e deres hujë

Muzik

Lute lute nana bien
Mos me na korit
Oh mos me na korit

Mir e din moj bija ime
Se qysh t’kina rrit
Aman aman se qysh t’kina rrit

Muzik

Mos me na korrit oj bijo
Se na vjen shum ron
Oh se na vjen shum ron

Se dynjaja jan pa punë
E kto fjalë i bajn
Aman aman e kto fjalë i bajn


Ky tekst u dërgua nga Shaban Isenaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018