A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Pse Spo Fol Me Mu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2013

2013-11-12T14:51:34

Pse s'po fol me mu
pse moj kur te du
pse moj mje idhnu

Mir e din se tjeter une s'kam
i vetem jam (2x)

E mashtrove veten
ma shkurtove jeten
qysh ma thave shpirtin
ti moj katilesh (2x)

Pse s'po fol me mu
pse moj mje idhnu
pse moj kur te du

Mir e din se tjeter une s'kam
i vetem jam (2x)

E mashtrove veten
ma shkurtove jeten
qysh ma thave shpirtin
ti moj katilesh (2x)

Di te zgjidhem une net pa ty
naten nuk bej gjum ne sy
si qyqan moj me ke lan
tash po shkon me tjeter kan (2x)


Ky tekst u dërgua nga Liman Berisha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018