A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Adem Ramadani - Mori Vashe E Kohes Se Re


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T21:43:10

refreni 2

5 vite plota bash i percollem
prej asaj dite kur tpata fal
po aq hidhrime ndashni i mbollem
tuj maj lujt fjalen her po her jo

refen 2

mor vajz e kohes tre mos mendo pale kush je
se ti ka vajza plot sje e vetja ne ket bot
jo per ty un nuk derdh lot oooooho nuk derdhi lot

refren 2

mu ka tha goja mu ka ter pshttyma
jam tu qa drasa perdit me tye
per fjaklt e njojta shpesh bisedojna
une them bardh ti thua zi

refren 2

mor vajz e kohes tre mos mendo pale kush je
se ti ka vajza plot sje e vetja ne ket bot
jo per ty un nuk derdh lot oooooho nuk derdhi lot


Ky tekst u dërgua nga  armend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018