A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adem Ramadani - Kaside Per Shehidin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Të Duhemi Për All-Llah"


jemi urdheruar

jemi urdheruar te degjojm
ne meshir te zotit te shpresojm
zoti nje eshte ska dyshim
allah,allah ja alim
porosin e kemi ne
qe ta urojme kete fe
na e meso zote te dim
allah,allah ja alim
shume deshira kemi njete
pake mendoje per ahiret
gjitcka ne bote perfundim ka
la ilahil-llah-llah
shiko qiellin vella perpjet
bindu ne zotin e vertet
toke e qiell i ka kriju
la ilahil-llah-llah


Ky tekst u dërgua nga Fatime Demiri
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018