A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Adem Ramadani - Ja Nebi Selam Alejke


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  65

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2013

2013-07-11T06:40:38

Këngë e albumit:

"A Ka Taube Zot Per Mu"


2X
O Muhamed o i derguar
Ne kete fe na ke udhezuar
Me ty feja eshte plotsuar
Pejgamber je më i dalluar

ref 2X
Ja Habibi Ja Muhamed
Ja Resul Selam Alejke
Ja Habib Selam Alejke
Ja Nebi Selam Alejke
SalawatuAllah Alejke

2X
Ti Kuranin na e mesove
Dhe Islamin na i shpjegove
Shume mundime perjetove
Por Islamit sju largove

ref 2X
Ja Habibi Ja Muhamed
Ja Resul Selam Alejke
Ja Habib Selam Alejke
Ja Nebi Selam Alejke
SalawatuAllah Alejke


Ky tekst u dërgua nga Besimtari
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018