A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Zemren Sec Ma Morre


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/03/2014

2014-03-04T00:04:17

Era karajfil oj zemer
penxhere me lule (2x)

Prit prit moj prit e prit
zemren seq ma more (2x)

Dil ne bahqe dil ne bahqe
kurr mos baj drit hana (2x)

Ruju qik moj ruju qik, mos te sheh ty nana
ruju qik moj ruju ti, mos te sheh moj nana

Te kam than moj te kam than
se dot jesh e imja (2x)

Kam met marr moj ne pranver
kur t'kendojn bilbilat (2x)


Ky tekst u dërgua nga Liman Berisha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018