A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Adem Ramadani - Iku Me Tradhetoj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/01/2013

2013-01-06T17:04:01

N'fshat ka qene nje bukuroshe
nder to qika ma e mir,
iku ajo me tradhtoj
e ma bani zemren hi(2x)

Eja eja batishan
mos me le vet se jam gjynah
kur e din se sa te du
pse me ke tradhtu (2x)

Do t'mundohem zemres time
ne vetmi ti baj shoqni
une gjithmone do t'rrnoj me shpres
pse me len pa dashuri (2x)

Eja eja batishan
mos me le vet se jam gjynah
kur e din se sa te du
pse me ke tradhtu (4x)


Ky tekst u dërgua nga Liman Berisha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018