A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Adem Ramadani & Xhemail Nuhiu - Shqiperin E Dua Se Jam Shqiptar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2012

2012-07-26T20:33:04

Shqiperine e dua se jam shqipetar,
Kosoven e dua se jam Kosovar (2x)

Jeta rrjedh po hana shkele
malli rrjedh per memedhene,
gjithmone malle m'ndogje n'ty
per Kosove e per Shqiperi

Shqiperine e dua se jam shqipetar,
Kosoven e dua se jam Kosovar (2x)

Gjithmone n'zemer do ti mbaje
si dy syt nuk mund ti ndaje,
kush perqan mir le ta din
pa Kosove nuk ka Shqipni

Shqiperine e dua se jam shqipetar,
Kosoven e dua se jam Kosovar (2x)


Ky tekst u dërgua nga Liman BerishaKartolina (1)

2018-06-05 16:20:45
jeta rrjedh po hana shkele
malli rrjedh per memedhene
gjithmon malle mdogje nty
per kosove e per shqiperi

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018