A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Adi Dj është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 19 Korrik 2019, Adi Dj publikon videoklipin "London". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dj Denny

Elidon

Alessandro

Mario Gjini

Dj Meti

Ndreko

Gaz Neziri

Dj Xhino

Jens

Bero


Tags: Adi Dj

Krijo Një Kartolinë